Stanowisko: Front-End Developer

webmaster W związku z rozwojem serwisu PRESTAPREMIUM.COM szukamy osób chcących nabywać nowe doświadczenia i umiejętności.

Szukamy osób podchodzących do pracy w sposób zaangażowany i elastyczny.

  • Mile widziane osoby z Poznania lub okolic.
  • Możliwość również pracy zdalnej z terenu całej Polski, Europy, Świata.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, konfigurowanie i administrowanie stronami internetowymi.
  • Współpraca z klientem w zakresie uzgodnień szczegółowych wymagań.
  • Monitorowanie działania serwisów internetowych.
  • Utrzymanie istniejących stron internetowych.

 Wymagania:

  • Umiejętność tworzenia i konfigurowania stron internetowych
  • Podstawy: HTML, CSS, PHP, SQL, JavaScript.
  • Podstawy obsługi programów Photoshop, Adobe Illustrator (lub innych programów grafiki rastrowej i wektorowej)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Własne zasady, wartości i poczucie humoru.
  • Stabilny dostęp do Internetu

Mile widziane:

  • Znajomość i obsługa CMS PrestaShop, WordPress,  (lub chęć ich poznania).
  • Umiejętność tworzenia/modyfikacji modułów/wtyczek PrestaShop, WordPress.
  • Umiejętność tworzenia/modyfikowania szablonów/wyglądu PrestaShop, WordPress.
  • Umiejętność projektowania logotypów.
  • Umiejętność pracy zdalnej.
  • Komunikatywność i asertywność.

Oferujemy:

  • Uczciwą współpracę.
  • Możliwość stałego rozwoju i zdobywania niezbędnych umiejętności i doświadczeń.
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych rezultatów.
  • Realizowanie ciekawych projektów/pomysłów.
  • Elastyczny czas pracy.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji: CV, listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych, na adres e-mail:

biuro@prestapremium.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.